فروشگاه اکسیژن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فروشگاه اکسیژن

فروشگاه اکسیژن یا همان مراکز فروش اکسیژن ، شرکت‌هایی هستند که اقدام به تامین و یا تولید گاز اکسیژن می‌نمایند. شرکت سپهرگازکاویان یکی از معتبرترین مجموعه‌ها برای تهیه و تامین اکسیژن می‌باشد که دارای گواهینامه ISO17025 و همچنین آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد است که با دقتی بالا درصد خلوص گاز اکسیژن را تعیین می‌کند و مشتریان می‌توانند با اطمینان از کیفیت حجم و گرید درخواستی گاز اکسیژن را از این شرکت خریداری نمایند.

این مجموعه از پیشروان در کیفیت می‌باشد که با دقت در اندازه گیری و دارا بودن دستگاه هایی مجهز در آزمایشگاه خود، توجه و رضایت مشتریان را جلب نموده است.

سپهرگازکاویان یک فروشگاه اکسیژن معتبر است. از دیگر فعالیت‌های سپهرگازکاویان می‌توان به جنبه های مثبتی مانند تولید گازهای ترکیبی در محدوده‌های درصدی و پی پی ام، تولید انواع گازهای کالیبراسیون تا 15 جزء، تامین گاز اکسیژن آزمایشگاهی و طبی در گرید‌های متنوع، تامین اکسیژن در حجم‌های گوناگون اشاره نمود.

برای سفارش اکسیژن از این مجموعه می‌توانید از طریق واتس‌آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09128699025

09128699026

رگلاتور اکسیژن

رگلاتور اکسیژن و دستگاه های محافظ اکسیژن برای تنظیم و کنترل میزان جریان اکسیژن دریافت شده توسط یک بیمار استفاده می شوند. رگلاتور اکسیژن میزان جریان مداوم اکسیژن را کنترل می کند، در حالی که یک وسیله محافظت کننده اکسیژن هنگام تنفس، پالس اکسیژن را به صورت مقدار مورد نیاز تعیین شده به بیمار تحویل می دهد.

ویژگی اصلی رگلاتورهای اکسیژن

1-نوع بدنه: بدنه های رگلاتور دارای دو نوع ساختارهستند

فرج

باراستوک

2-جنس دیافراگم: برای رگلاتور خلوص بالا ، دیافراگم با جنس استنلس استیل مورد نیاز است.

3-نوع سیل: سیل بین دیافراگم و بدنه رگلاتور مانع دیگری برای ناخالصی هاست.

کاربرد رگلاتور اکسیژن در صنایع مختلف

1-دسته اول رگلاتورهای اکسیژن صنعتی میباشند که برای جوشکاری و برشکاری استفاده میشوند و وظیفه آنها کنترل فشار و میزان اکسیژن صنعتی خروجی از کپسول های اکسیژن برای انجام بهتر جوش و برش میباشد..

 

2-دسته دوم رگلاتورهای اکسیژن پزشکی میباشند که وظیفه آنها تنظیم فشار و میزان اکسیژن خروجی برای بیماران میباشد..

 

3-دسته سوم رگلاتور های اکسیژن خطی میباشند که برخلاف دیگر رگلاتور های اکسیژن بر روی کپسول ها بسته نمیشوند بلکه در کارخانجات فولاد سازی و پتروشیمی در مسیر عبور اکسیژن برای کنتر فشار و میزان آن بسته میشوند.

 

4-دسته چهارم تقسیم بندی رگلاتورهای اکسیژن بر اساس فشار ورودی و خروجی آنها میباشد که فشار ورودی و خروجی آنها از یک بار تا 300 بار برای مصارف صنعتی و آزمایشگاهی متفاوت طراحی میشود.

 

فروشگاه اکسیژن آزمایشگاهی

اکسیژن را می‌توان در مراکز فروش گازهای خالص و گاز‌های ترکیبی تهیه و خریداری نمود. فروش اکسیژن آزمایشگاهی در این مجموعه با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب امکان‌پذیر است. در ضمن این شزکت با در دست داشتن گواهینامه ISO 17025 کیفیت گاز اکسیژن آزمایشگاه دریافتی را تضمین می‌نماید.

مراکز فروش کپسول اکسیژن

همانطور که می‌دانیم گاز اکسیژن کاربردهای بسیار زیادی دارد و کپسول اکسیژن یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین تجهیزات پزشکی پر کاربرد می‌باشد که در همه اتاق‌های عمل و مراکز درمانی و حتی در خانه برای بیماران که نیاز به اکسیژن دارند استفاده می‌شود. بنابراین بسیار ضروری می‌باشد که به هنگام خرید گاز اکسیژن طبی و آزمایشگاهی به شرکت‌های معتبر و مطمئن مراجعه کنید خرید گاز اکسیژن با توجه به اهمیت و کاربردهای متنوع این گاز باید از مراکزی صورت گیرد که تضمینی برای آن‌ها وجود داشته باشد.