خرید گاز اکسیژن در تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سپپهر گاز کاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد دارنده گواهینامه iso17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران تولید کننده و تامین کننده انواع گاز های آزمایشگاهی و صنعتی مانند اکسیژن ، هلیوم ، نیتروژن ، آرگون ، متان و ... میباشد


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02146835980 – 09128699025 تماس حاصل فرمایید.


گاز اکسیژن یکی از مهم‌ترین گازهای موجود در طبیعت است که در بسیاری از صنایع و کاربردهای پزشکی و درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تهران نیز خرید و فروش گاز اکسیژن به صورت گسترده انجام می‌شود.

انواع گاز اکسیژن

گاز اکسیژن در دو نوع صنعتی و پزشکی تولید و عرضه می‌شود. گاز O2 صنعتی با خلوص 99.999% تا 99.99% در کپسول‌های 5 تا 50 لیتری عرضه می‌شود و در صنایع مختلفی مانند جوشکاری، برشکاری، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاز O2 پزشکی نیز با خلوص 99.999% تا 99.99% در کپسول‌های 5 تا 50 لیتری عرضه می‌شود و در کاربردهای پزشکی مانند درمان بیماری‌های تنفسی، جراحی، و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مراکز فروش گاز اکسیژن در تهران

سپهر گاز کاویان یکی از مراکزمعتبر در تهران است که به به فروش این محصول می‌پردازند

عوامل موثر در قیمت گاز اکسیژن

قیمت گاز اکسیژن در تهران تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند نوع گاز (صنعتی یا پزشکی)، خلوص گاز، حجم کپسول، و شرایط بازار قرار دارد. به طور کلی، قیمت گاز اکسیژن صنعتی کمتر از قیمت گاز اکسیژن پزشکی است. همچنین، هرچه خلوص گاز بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. قیمت گاز O2 در کپسول‌های بزرگ‌تر نیز معمولا کمتر از قیمت گاز O2 در کپسول‌های کوچک‌تر است.

نکات مهم در خرید گاز اکسیژن

در هنگام خرید گاز اکسیژن باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

نوع گاز (صنعتی یا پزشکی)

خلوص گاز

حجم کپسول

تاریخ انقضا

داشتن شناسنامه آنالیز

همچنین، باید توجه داشته باشید که گاز اکسیژن یک گاز قابل اشتعال است و باید در هنگام حمل و نقل و استفاده از آن نکات ایمنی را رعایت کنید.

روش‌های خرید گاز اکسیژن

نکته قابل توجه در رابطه با خرید گاز اکسیژن است که شما می توانید این گاز را به دو صورت تهیه نمایید:
1. خرید کپسول جدید
2. شارژ کپسول های قدیمی

ممکن است قصد داشته باشید که از کپسول های قدیمی خود استفاده نموده و آن ها را شارژ نمایید. در این صورت حتما باید پیش از هر اقدامی، از سلامت سیلندر اطمینان حاصل نمایید. ما در سپهر گاز کاویان بخشی از لیست خدمات خود را به انجام تست سلامت سیلندر اختصاص داده ایم تا در زمان استفاده از این کپسول ها از امنیت مشتریان خود مطمئن شویم.

نکته مهمی که در زمان خرید کپسول اکسیژن باید به آن توجه نمایید این است که کپسول ها در دو نوع ایرانی و چینی در بازار موجود هستند. به طور معمول سیلندرهای چینی باکیفیت ترین کپسول های موجود در بازار هستند که اغلب گواهینامه بین المللی ISO نیز دریافت کرده اند. سالیان طولانی است که این کشور در حوزه تولید کپسول های فولادی و آلومینیومی فعالیت فعالیت دارد. داشتن گواهینامه جهانی ایزو نیز مزید بر علت شده است تا در سراسر جهان مورد تایید قرار بگیرد.

از طرف دیگر، در سالیان اخیر تولیدکنندگان ایرانی نیز از تکنولوژی های روز دنیا استفاده نموده اند تا کپسول های فولادی را به صورت انبوه تولید نموده و روز به روز سطح کیفیت آن ها را ارتقا دهد.